Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

    Батькам

Як розповісти дитині про смерть близької людини?

Обов’язково треба сказати дитині правду, як би це не було боляче. Часто батьки не говорять дітям про смерть близького через страх «зустрітися» з реакцією дитини, з її почуттями.

Читати далі

Стрес

Напружені умови вдома, проблеми на роботі, втрата близької людини, почуття самотності… І це далеко не повний перелік тих ситуацій, можуть призвести до стресу.

Читати далі

Ставлення дитини до себе

Особливість самооцінки дошкільника полягає в тому, що вона не логічна,а емоційна.
Тому уявлення про себе в цьому віці не може бути об’єктивним, завищеним або заниженим,а тільки емоційнопозитивним або емоційнонегативним.

Читати далі

Роль батька

Дитина потребує як жіночої, так і чоловічої уваги. Мати, як правило, впливає на дитину ласкою, добротою. Вона відіграє більшу роль у вихованні гуманістичних рис характеру. А от формування в дітей цілеспрямованості, наполегливості, сміли- ності — це турбота батька.

Читати далі

Насильство

Насильство – це дії, що чиняться одним або декількома особами, що характеризується такими ознаками: здійснюються свідомо; спрямовані на досягнення певної мети; завдають шкоду ( фізичну, моральну, матеріальну) інші особі; порушують права і свободи людини;

Читати далі

Допомога члену родини з бойовою психічною травмою

Коли хтось зазнає бойової психологічної травми (БПТ), що виявляється у формі ПТСР, тривоги, депресії, зловживання алкоголем та/або наркотиками, це позначається на всій родині. В такої людини змінюється манера поведінки, вона може легко впадати в гнів. Можливо, в неї більше немає бажання займатися речами, які колись вам усім приносили задоволення.

Читати далі

Емоційне вигорання

Встановлено, щодо емоційного вигорання більш схильні люди, що працюють у сфері “людина-людина” (касири,водії,продавці, юристи і т.д.) оскільки під час роботи зазнають сильних нервово-психічних навантажень, що проявляються в емоційній волі і виснаженні. Як наслідок змінюються поведінка, почуття,мислення, здоров’я.

Читати далі

Страхи

Страх — це не лише біопсихофізіологічне явище, але й глибоко соціальне, що визначає його детермінанти та наголо­шує актуальність вивчення як проблеми. За останні п’ять ро­ків помітно збільшилася кількість інформації про катастро­фи, соціальні та природні катаклізми (землетруси, війни ло­кальні і довготривалі), що само по собі актуалізує проблему страхів, оскільки на всі ці явища захисною реакцією людини у першу чергу є страх.

Читати далі

«Гіперактивність»

Майже всі діти люблять багато рухатися, непосидючі, нетерплячі й часто неуважні. Утім, щонайменше у 3 % дітей, особливо старшого дошкільного віку, ці характеристики виражені надмірно і невідповідно віку, а тому призводять до значних поведінкових проблем. Батьки нерідко звертаються до психологів та лікарів із приводу підвищеної рухової активності дитини, яка важко піддається контролю і корекції. У медицині подібні стани позначаються як гіперактивність або розгальмованість.

Читати далі

Початок становлення особистості

Одним із актуальних питань у сучасній педагогічній практиці ( теоретико-методологічного, науково-методичного та практичного характеру) є питання вивчення особливостей розвитку здібностей та обдарованості у період дошкільного дитинства – початок становлення особистості.

Читати далі

 

Чому діти не хочуть іти в садочок

 Психологи називають період звикання дитини до садка адаптаційним. Він буває легким, швидким і майже безболісним, а буває – важкий, максимально виражений.

 

Психологічні поради батькам зі статевого виховання дошкільнят

Науково технічний прогрес здійснив позитивний вплив на розвиток загальної культури людини, І в той час самий час у ряді випадків негативно позначився на її моральних уявленнях, І особливо – на етиці шлюбно-СІМЕЙНИХ ВІДНОСИН.

 Роль батьків у вихованні працелюбності.

 Порадник для батьків щодо трудового виховання дітей.

• залучати дитину до трудових справ сім’ї якомога раніше:
• за дитиною старшого дошкільного віку закріпити пастійні обов’язки, за виканання яких вона має бути відповідальними;

Читати далі

Пам’ятка батькам майбутніх першокласників

1. При хвилювані,не треба заспокоювати,садити на стілець,а необхідно запропонувати будь-яку фізичну роботу:добігати до дерева,подивитись на його листя,нарвати газетдля пап’ємаше, збігати до скриньки за поштою,просто пострибати (Для серцево-судиної системи-адреналін).


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.