Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

    Повернутись на сторінку альбомів

Родинне свято 2016

Родинне свято 2016

64 Фото

Від зернинки до хлібинки

Мета: розвивати пам’ять, увагу, мислення, мову дітей; бажання виконувати посильну працю, допомагати дорослим та друзям; вчити виконувати посильну роботу; виховувати повагу до праці дорослих, дбайливе ставлення до результатів їх роботи та любов до хліба.

43 Фото

Дружній візит делегації з міста-побратима Мєхув, Польша

По закінченню І Міжнародної конференції «Основні завдання та перспективи розвитку системи пожежної та техногенної безпеки в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи», що відбулась у м.Хмельницький, польська делегація з міста-побратима Мєхув, в рамках дружнього візиту, відвідала Волочиський ДНЗ "Зірочка". Вихованці садочка зустріли поважних гостей українським короваєм та подарували невеличку концертну програму. В знак подяки за теплу зустріч, польські гості пригостили малюків солодкими дарунками.

23 Фото

Стрітення

Весна із Зимою зустрічається про володіння домовляється. Це в народі Стрітенням називається - свято де Зима з Весною зустрічаються і змагаються між собою.

21 Фото


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.