Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

    dosvid5

Найщасливіший і найважливіший період дитинства – це період від 3 до 7 років,тобто той вік, який називають дошкільним. Це вік, коли  дитина вже може усвідомлювати свої враження: вона здатна спостерігати та розповідати про те, що бачила, що її хвилює, чогеликами і равликами, з машинами і літаками, з казками і пісеньками, з добром і злом.І кожна зустріч – це відкриття нового світу, це подив, захват. Дошкільник напружено сприймає і засвоює все, із чим він зустрічається. Ці зустрічі з новими світами накопичуються не тільки в його пам”яті , але й у його душі, формуючи її, розвиваючи, навчаючи та виховуючи особистість.

Читати далі »


Автор: Сушко Наталія Василівна

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Орієнтовна система роботи з правового виховання для дітей старшого дошкільного віку, де визначено освітні лінії Базового Компоненту, завдання роботи з дітьми та приблизну тематику різноманітних форм роботи. Це можуть бути заняття, бесіди, свята та розваги.

Читати далі »


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.