Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

    Вихователь-методист Волочиського ЗДО “Зірочка”

d_12_pukovskaПуковська
Людмила Броніславівна

 

Професійне кредо: «Живе, безпосередне повсякденне спілкування з дітьми-джерело думок, педагогічних відкриттів, радості, суму, розчарувань, без яких неможлива творчість у нашій праці» .

В.О.Сухомлинський

Патріотичне виховання. Національне середовище в дитячому садку.

У дошкільному закладі необхідно створити таке розвивальне середовище, яке  повною мірою відповідає цілям патріотичного виховання та ненав’язливо перегукується з умовами життя дитини в сім’ї.

Не варто обладнувати «виставкові» куточки патріотичного виховання,експонати яких дитина можна тільки споглядати. Слід надати малятам можливість вільно діяти в них (при цьому всі предмети в таких куточках мають бути зрозумілими та безпечними для дітей). У старшому дошкільному віці дітей можна долучати до роботи над оформленням та зміною експозиції куточка: розміщувати там дитячі малюнки, фото з цікавих екскурсій рідним містом, виготовлених разом з батьками листівок, інших виробів.

Читати далі

Методичний кабінет

є центром усієї методичної роботи, осередком традицій дошкільного навчального закладу, які вже склалися протягом багатьох років існування.

Читати далі

 

У 2015-2016 навчальному році чинними є комплексні і парціальні програми.

Комплексні освітні програми:

•  програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (авт. кол. Білан О.І., Возна Л.М., Максименко О.Л.);

Читати далі

 

Лист МОН України від 20.05.2015 р. № 1/9-249.

Інструктивно-методичні рекомендації “Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році”

        Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році здійснюється відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, інших нормативно- правових актів.

Читати далі


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.