Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

     

d_12_cernuchenkoДиректор
Волочиського ЗДО “Зірочка”

Черниченко
Лариса Володимирівна

 

Професійне кредо:
«Завжди в центрі уваги – дитина, її здоров’я, її потреби»


Сьогодні навчання і виховання – це доброзичлива, творча взаємодія вихователя і дитини. Це діалог двох рівних партнерів. Тому вихователь повинен завжди нести в собі три золоті правила:

• Перше – це БЛАГОГОВІННЯ перед вищою сутністю довірених йому дітей.

• Друге – ВДЯЧНІСТЬ.Попри всі складнощі, а то й невдачі, які вихователю звичайно доводиться пізнати, ця вдячність повина жити.Вдячність за те, що мені дозволено виховувати, вчити, дозволено зазирати до людських душ, і що з дитини говорить до мене цілий світ.

• Третє – справжня.щира ЛЮБОВ вихователя до дітей, далека від будь-якої сентиментальності. Любов, як відчуття внутрішнього взаємозв’язку, що живе між вихователем і його дітьми.

Благоговіння, вдячність та любов – три основні сили виховання. Три сяючі діаманти, які вихователь знову і знову,може розглядати у своїй душі і які випромінюють його сили та можливості.

 d_1


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.