Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

    Засвоюючи рідну мову, дитина засвоює не самі

тільки слова, їх сполучення та видозміни, але безліч

понять, поглядів на речі, велику кількість думок,

почуттів, художніх образів, логіку і філософію мови 

К. Д. Ушинський

 

«Мовленнєвий розвиток дитини – шлях до пізнання і спосіб людського спілкування» – такий вислів став основою методичного і практичного модулів семінару – практикуму вихователів дошкільної освіти Волочиської об’єднаної територіальної громади.

21 квітня 2016 року на базі Волочиського ДНЗ «Зірочка» 30 вихователів дошкільної освіти об’єдналися навколо проблеми мовленнєвого розвитку дошкільників. Мета семінару – практикуму передбачала актуалізацію теоретичних і практичних аспектів проблеми розвитку мови дітей.

З вступним словом до освітян звернулась методист з питань дошкільної освіти  відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Л.Г. Воробей.

В теоретичному модулі вихователем-методистом даного закладу Л.Б. Пуковською було висвітлено питання організації мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку.

В практичній частині семінару запрошені мали можливість переглянути заняття в середній групі за методикою розвивального читання Л. Шелестової «Подорож у країну читайликів», вихователь С.Л.Кускова та заняття в старшій групі з використанням ІКТ «А вже весна, а вже красна», вихователь Л.А. Герасимюк.

Підсумком роботи семінару-практикуму стала ділова гра з вихователями, проведена вчителем-логопедом ДНЗ «Зірочка» І.В. Барабановою.style="display:inline-block;width:468px;height:60px"
data-ad-client="ca-pub-2867924471822554"
data-ad-slot="2351076434">


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.