Волочиськ
 

           
           
каталог сайтів bigmir)net TOP 100
 
Посилання

    

    

    

    

     Освітня діяльність

Дитинство – це унікальний період в житті людини. Саме в цей час формується здоров’я, відбувається становлення особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й  інтелектуально. Набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя. на початку шляху поруч з беззахисним і довірливим малюком знаходяться найголовніші люди у його житті – це батьки та вихователі. Завдяки їх любові і турботі. Емоційній близькості і підтримці, дитина росте і розвивається. У неї виникає довіра до світу і оточуючих його людей.

“Вогонь – друг, вогонь – ворог”

Діти – допитливі та безстрашні. Вони ще не здобули негативного життєвого досвіду. Саме тому ризик, що вони потрапляють у небезпечну ситуацію. Дуже великий. Крім того, усім відомо: часто повторювані заборони на дітей не діють, адже зазвичай малята не звертають уваги на частку «не», сприймаючи заборону як керівництво до дій.

“Коли сам вдома”

На жаль, наша ментальність «ігнорує» безцінність людського життя, тому «над завдання» полягає в тому, щоб діти зрозуміли: людський організм – складне, але надзвичайно крихке створення природи, і себе. Своє здоров’я, своє життя треба вміти берегти і захищати. Адже з перших років життя допитливість дитини, її активність в питаннях пізнання навколишнього довкілля стає небезпечною для неї. При цьому ми, дорослі, опікуючи своїх дітей, інколи самі не помічають, як часто повторюємо слова: «не чіпай», «відійди», «не можна»,. Або навпаки, намагаються пояснити що-небудь шляхом довгих і не завжди зрозумілих дітям повчань. Все це дає зворотний результат.

“Казка казкою, а в ній правда”

Головна мета щодо виховання безпечної поведінки у дітей – дати кожній дитині основні поняття небезпечних для життя ситуацій та особливостей поведінки в них. Безпека – це не просто сума засвоєних знань, а вміння правильно вести себе в різних ситуаціях.


 

Батькам на замітку

Система роботи з підвищення рівня правової культури дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі »

Батькам на замітку

З точки зору медицини, віддавати дитину в дитячий дошкільний заклад треба або в 3 місяці (як це відбувалося 30 років тому, коли мами майже відразу виходили на роботу), або в 4,5 роки.

Читати далі »

Слайдшоу
Говорять наші діти

Діти чекають сніданку. Влад підходить до виховательки і запитує:
- То коли ж те їдання вже буде?..

Читати далі »

           
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розробка сайту: www.volochisk.info                                                       Офіційний сайт. Волочиський ЗДО "Зірочка" © 2013-2018.